Anderson Willinger

Naše tipy na čtení. Co byste měli vědět o své osobní digitální značce?

The Road to Recognition, Seth Price & Berry Feldman

Vlastníte značku. Možná si to neuvědomujete, ale kultivovali jste ji po celá léta ve formě vaší digitální stopy a kariérních úspěchů. Dnes už nestačí být vynikající v tom, co děláte. Musíte přesvědčit ostatní o své dokonalosti a aktivně se podílet na tom, jak jste vnímáni ve světě. Tato kniha je průvodcem od A do Z nabitým praktickými radami pro rozvoj vaší osobní značky a urychlení vašeho profesního úspěchu. 26 praktických lekcí, které vám pomohou jak na to, ať už jste podnikatel nebo top manažer.

A jako Autentičnost, B jako Blog , C jako Content, D jako Design, E jako Email, F jako Followers, G jako Google…

Objednat online 

Vy jako značka – Osobní branding pro kariérní růst, Cristina Muntean

Chcete se ve své kariéře posunout dál? Cítíte, že své dovednosti nedokážete na trhu práce prodat tak, jak byste chtěli? Je pro vás obtížné najít novou práci kvůli vašemu věku? Stojíte na začátku své kariéry a hledáte práci svých snů? Máte obavy vrátit se do práce po delší přestávce? Pak je tato kniha právě pro vás!
Dozvíte se v ní, jak proměnit své jméno v osobní značku a jak více komunikovat své jedinečné kvality, abyste se už nemuseli bát o svou budoucnost. Cristina Muntean, expertka na strategickou komunikaci firem i osob, vás v knize plné příkladů z praxe, cvičení a koučovacích otázek krok za krokem naučí, jak převzít zodpovědnost za svoji kariéru i život. 

Objednat online 

Career Kred: 4 Simple Steps to Build Your Digital Brand, Ryan Rhoten

Ať už se vám to líbí nebo ne, žijeme v digitálním věku, kde vaše první interakce s někým bude pravděpodobně online. Což znamená, že je nyní možné udělat první dojem, i když spíte. CareerKred je průvodce, který vám poskytne základní informace a návod jak začít budovat Vaší online značku.  V průběhu této knihy se pomocí procesu DICE naučíte, jak ji definovat a umístit tak, abyste se odlišili od konkurence. Je to kniha pro ty, kteří neví, kde a jak začít.

Objednat online 

Boj o pozornost, Filip Kahoun

To, čemu věnujete pozornost, ovládá váš život.

Filip Kahoun, který strávil patnáct let v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a největší české digitální agentury H1.cz. ve své knize Boj o pozornost odhaluje obrovskou sílu lidské pozornosti a současně nabízí velmi účinné a osvědčené metody, jak ovládnout nejen svou vlastní pozornost, ale také jak získat velmi cennou pozornost druhých lidí.

Objednat online

Be your own brand, David McNally & Karl D. Speak

David McNally a Karl Speak ukazují, že budování osobní značky je proces objevování toho, kým skutečně jste a co chcete. Nejlepší způsob, jak vytvořit silnou a nezapomenutelnou značku, je pozitivně ovlivnit život ostatních budováním důvěryhodných vztahů. Táto kniha vás provede procesem identifikace klíčových komponentů vaší značky a její prezentaci okolnímu světu. Obsahuje také případové studie jednotlivců, jejichž osobní značky změnily svět.

Objednat online 

Introduction to Personal Branding: 10 Steps Toward a New Professional You, Mel Carson

Dnes už nestačí mít správnou značku pro vaše podnikání. Potřebujete také osobní značku. Rychlokurz o tom, co je osobní branding a jak udělat první kroky.  Mel Carson říká, že „osobní značka znamená definování Vašeho profesního cíle a artikulovaní Vašich zkušeností a hodnot pro Vaše cílové publikum prostřednictvím digitálních médií a sociálních kanálů, jako jsou blogy, Twitter, Facebook a LinkedIn.“ Táto kniha je také k dispozici jako audiokniha.

Objednat online 

Číst více: Co si stáhnout ke čtení na letní dovolené? 

 

Share this post
Virtual Leadership

C-SUITE LEADERSHIP PROGRAMS
WITH JULIAN BIRKINSHAW

Virtual Leadership

DISCOVER MORE
Significant management changes and predictions for 2021

MARKET MAPPING

Significant management changes and predictions for 2021

DISCOVER MORE
FREE SEMINAR

What's going on in top management?

Our regular webinar on market trends and insights into executive search.

REGISTER NOW