Budování osobního brandu na sociálních sítích a trendy v manažerských změnách

Lucie TeislerBlog

 

“Dovoľte mi poďakovať za včerajší seminár a za investíciu Vašej spoločnosti do mňa (nás). Vy a Vaši kolegovia ukázali vysokú profesionalitu a ochotu investovať do nás. Vaša včerajšia kreativita je ojedinelá na česko-slovenskom trhu a stavia Vás do výnimočnej pozície.”

Jan Belvončík

 

 “Děkuji za možnost se zúčastnit. Był to opravdu zajímavý seminář. Moc se mi líbilo „cvičení” o sobě samých a oceňuji, že tam było. Také pro mě było zajímavé slyšet, jak se dívá na LinkedIn headhunter a informace o elektronické stopě.”                                                           

Markéta Hlaváčová

 

“Děkuji mnohokrát za seminář, bylo to pro mne opravdu zajímavé a inspirativní. Jako „pasivní“ uživatel Linkedinu považuji Vámi nesdílené informace o způsobu vyhledávání kandidátů za velmi užitečné. Líbila se mi i neformální atmosféra.” 

Ján Záruba

 

“Rád bych Vám všem velice poděkoval za včerejší věcné a milé setkání. Nedovedu si představit v této oblasti profesionálnější přístup, než máte vy a je navíc vidět, že vás to baví a jste dobrý tým.”

Jan Pleskot

 

V listopadu 2018 jsme odstartovali otevřené 2 hodinové odpolední semináře na téma trendů v manažerských změnách a budování osobního brandu na sociálních sítích. Tuto službu jsme nabídli a nabízíme manažerům hledajícím či přemýšlejícím o novém pracovním směřování.

Na našich setkáních se zaměřujeme na dvě hlavní oblasti:

  1. Jaké jsou novinky v oblasti manažerských náborů a jak se vyvíjí trh v posledních měsících
  2. Co nové na LinkedIn? (praktické tipy a triky jak zatraktivnit svůj LinkedIn profil a jak se headhunteři dívají na vaši digitální stopu )

 

Děkujeme za skvělé ohlasy a nabízíme možnost se zúčastnit i Vám.

 

Nejbližší termíny seminářů v roce 2019 jsou:

08.08.2019 od 17.00 – 19.00 

05.09.2019 od 17.00 – 19.00 

03.10.2019 od 17.00 – 19.00 

 

V případě, že byste se rádi zúčastnili našeho semináře a setkání s námi, kontaktujte nás prosím na
Kyslanova@andersonwillinger.com

Těšíme se na Vás!

Tým Anderson Willinger