Design Thinking jako jeden z nástrojů na změnu firemní kultury

Lucie Teislercz, Seminar

February 6, 2020 3:30 pm
2,5 hours
  • Co je Design Thinking a jaké jsou jeho hlavní principy
  • Design Thinking jako nástroj na k pochopení potřeb klientů (externích – zákazníků nebo interních – zaměstnanců)
  • Jak využít Design Thinking pro změnu nebo budování firemní kultury

V únoru u nás přivítáme Annu Podgornaya, která implementovala metódu Design Thinking mezinárodně jako HR ředitelka ve společnosti AXA či Microsoft a Alexandru Karacsonyi, expertku na Design Thinking a inovace pro nadnárodní firmy v Anglii a Švýcarsku. Tématem našeho setkání bude Design Thinking jako nástroj pro transformaci firemní kultury.

Během setkání se dozvíte:

  • Design Thinking jako nástroj k pochopení potřeb klientů (externích – zákazníků nebo interních – zaměstnanců), předtím, než pro ně budeme hledat nejlepší řešení
  • Jak tento nástroj využít pro budování nebo transformaci firemní kultury

Více o speakrech:

Anna Podgornaya je HR ředitelkou pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti AXA od června 2019. Předtím působila jako ředitelka lidských zdrojů pro AXA CEE. Více než 5 let strávila v Microsoftu. Během své kariéry měla příležitost pracovat na několika projektech za pomoci nástrojů Desing Thinking.

Alexandra Karacsonyi pracovala pro generálního ředitele PepsiCo jako interní strategická konzultantka v centrále v USA. Následně se přestěhovala do strategického a provozního marketingu pro L’Oréal v Paříži, než se stala součástí zahajovacího týmu PayPal ve Francii. V roce 2015 založila poradenskou společnost Elixir Consulting, zaměřenou na inovace a Design Thinking ve Švýcarsku, která dnes servisuje nejvýznamnější klienty v rámci Evropy. Je absolventka MBA na Standfordu, svoji kariéru zahájila jako strategický konzultant pro Bain & Company v Německu.

 

Speakers:
Anna Podgornaya
Alex Karasconyi
Register:

      I would like to get more information about this seminar