Webinář – Jak mít oči otevřené aneb jak na kariérní změnu v následujícím období

webmasterSeminar

23/04/2020 4:00 pm
30/04/2020 4:00 pm
1 hour

Náš pravidelný seminář na téma kariérních změn tentokrát přesouváme do online prostoru tak, abychom se s Vámi i v tomto období mohli “setkat” a pomohli Vám tak při hledání nové příležitosti.

Na tento webinář se můžete těšit již v polovině dubna, kdy naším tematem bude: “Jak mít oči otevřené aneb jak na kariérní změnu v následujícím období?

Během webináře budete mít příležitost se ptát na vše, co Vás zajímá a detailně se budeme věnovat následujícím oblastem:

  • Jak v tomto období přistoupit k získání nové role a co můžeme v následujícím období očekávat s ohledem na nábor seniorního managementu?
  • Co se děje na trhu top manažerů?
  • Chcete změnit obor, ve kterém jste doposud působili? Ukážeme vám nejnovější mezioborové přestupy a také obor, který by pro Vás mohl být zajímavý.
  • Odhalíme Vám, co dnes klienti potřebují, a jak v souvislosti s tím nahlížíme na Váš profil. Na základě jakých informací posuzujeme, že jste nejlepší v tom, co děláte?
  • Dozvíte se typy, jak si vylepšit svůj LinkedIn profil.

Cena webináře: Platí se odvahou ke sdílení krátké informace o tom, co zajímavého jste viděli v posledních několika dnech, co Vás překvapilo nebo jaký odvážný nápad se Vám v hlavě objevil, o kterém byste jinak neměli odvahu hovořit.

Maximální účast je 6 osob.

Během měsíce dubna Vám také nově nabízíme online kariérní konzultace, kde Vám můžeme individuálně pomoci s Vaším dalším kariérním nasměrováním a poradit Vám, jak k této změně role přistoupit, jak ji uchopit a na co je třeba se zaměřit, abyste úspěšně našli pro Vás tu pravou novou profesní výzvu.

Pro více informací nás kontaktujte přímo na care@andersonwillinger.com nebo na tel. čísle

+420 731 440 086

Těší se na Vás tým Anderson Willinger.

Online Webinář
Register:

  I would like to get more information about this seminar