Trendy v Leadership komunitě pro rok 2024

Inspirace a Trendy v Leadership Komunitě_Exkluzivní Studie_Anderson Willinger_2024

Velmi nás těší, že i letos s Vámi můžeme sdílet studii toho nejzajímavějšího, co se událo v naší Leadership komunitě a nastínit tak klíčové Trendy a Inspirace pro rok 2024!

Současně jsme moc rádi, že díky již velmi dobře integrovanému BI a Data Analytice mohou naše studie být pro Vás mnohem komplexnější. Naše cesta zde však teprve začíná a i pro nás je tento rok, rokem Umělé Inteligence a její, věříme, úspěšné implementace do naší praxe a Executive Search.

Rokem 2024 vstupujeme do roku Dřevěného Draka. Drak patří mezi nejšťastnější znamení, a protože symbolizuje růst, odvahu, flexibilitu a kreativitu, věříme, že nám tento rok i v byznyse přinese lídrům inspiraci a sílu činit odvážná rozhodnutí a současně po letech nejistoty také uzemnění a stabilitu.

Z čeho máme radost?

Otevírají se nám nové možnosti, a to především mimo klasické korporace.

Vybudovat si kariéru v lokálních firmách již není tabu, stejně tak již není neobvyklé v průběhu své kariéry rozjet své vlastní podnikání.

Soukromě vlastněné a lokální společnosti mají, více než dříve, větší odvahu vstupovat na západní trhy a současně si uvědomují, že k úspěchu potřebují ten správný management.

Region CEE se začíná mnohem více profilovat a žít si tzv. svým vlastním životem. Důkazem je nárůst expatriotů na vrcholových postech u nás právě ze zemí CEE a východní Evropy.

Rok draka v

byznysu a kariéře

Share this post


DISCOVER MORE